Luxovo - лучшее яйцо Украины

Компанія «Продхолдинг» - одна з провідних компаній України з продажу яйця і яєчних продуктів, входить в трійку лідерів продавців курячих яєць в Україні. За нами більше 5 років досвіду, лідерства та інновацій.

    

ТОВ «Продхолдинг» - одна з ведучих компаній з продажу яйця курячого та яєчних продуктів. Ми маємо понад 10 років досвіду, лідерства та інновацій.

Основними напрямками нашої діяльності є сортування, маркування, пакування та продаж яєць курячих в Україні, як гуртом, так і в роздріб, експорт яєць курячих, виробництво рідких яєчних продуктів.

Сировиною для виробництва рідких яєчних продуктів є лише свіжі курячі яйця, що постачають нам найкрупніші та кращі птахофабрики України.

 

Сьогодні ТОВ «Продхолдинг» виробляє та реалізує такі яєчні продукти:

-          яєчний рідкий меланж пастеризований;

-          яєчний рідкий білок пастеризований;

-          яєчний рідкий жовток пастеризований.

 

Високотехнологічне обладнання з виробництва та високий ступінь пастеризації забезпечують високу якість продукції та тривалий термін зберігання. Інженерна та технологічна служби компанії мають великий досвід в переробці курячих яєць. Крім того, наша компанія здійснює технологічну підтримку та консультування (з можливим виїздом наших спеціалістів) своїх клієнтів. Спільно з нашими клієнтами ми проводимо технологічні випробування наших продуктів та завжди відкриті для співпраці.

Постійні модернізація та розвиток нашого виробництва дозволяють нам досягати найвищої якості наших продуктів. Комбінація перевірених рішень та інноваційних ідей наших спеціалістів сприяють постійному технологічному розвитку нашої виробничої бази.

Наша компанія впевнена, що лише шляхом удосконалення технологічного процесу та постійного підвищення якості нашої продукції, ми отримуємо довіру клієнтів.

 

 

Processing

Телефон +38 (044) 594 52 72

Trading

E-mail info@luxovo.ua

Copyright © 2016 LUXOVO