Luxovo - лучшее яйцо Украины

Ми займаємося ремонтом, монтажем і сервісним обслуговуванням устаткування по сортування та пакування яйця

Україна – один з лідерів з виробництва яйця курячого. В 2015 році було вироблено 9,7 млрд. штук яйця. В свою чергу, експорт склав біля 1 млрд. штук яйця. Основним регіоном поставки був Близький Схід. На долю країн цього регіону припало більше 90% усього українського експорту. Наша країна має грандіозний потенціал у збільшенні обсягів та розширенні географії поставок яєчної продукції.

 

ТОВ «Продхолдинг» - одна з ведучих компаній з продажу яйця курячого та яєчних продуктів. Ми маємо понад 10 років досвіду, лідерства та інновацій.

Основними напрямками нашої діяльності є сортування, маркування, пакування та продаж яєць курячих в Україні, як гуртом, так і в роздріб, експорт яєць курячих, виробництво рідких яєчних продуктів.

 

Ми працюємо лише зі свіжими курячими яйцями, що постачають нам найкрупніші та кращі птахофабрики України. На цих фабриках кури утримуються як в клітках, так і в альтернативних системах (вільний вигул). Усі птахофабрики-наші партнери знаходяться під постійним ветеринарним оглядом. Тісні, партнерські взаємовідносини з власниками птахофабрик гарантують нам стабільні поставки продукції тільки високої якості.

 

·                Ми купуємо лише свіжі яйця курячі, які вироблені по усім ветеринарним стандартам, які відповідають усім вимогам наших клієнтів.

·                Сортування, маркування, пакування яєць курячих здійснюється нами на сучасному обладнанні під строгим контролем та повністю відповідає вимогам ХАССП (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points).

Processing

Телефон +38 (044) 594 52 72

Trading

E-mail info@luxovo.ua

Copyright © 2016 LUXOVO