Luxovo - лучшее яйцо Украины

Ми займаємося ремонтом, монтажем і сервісним обслуговуванням устаткування по сортування та пакування яйця

ТОВ «Продхолдинг» також займається ремонтом, монтажем та сервісним обслуговуванням обладнання з сортування та пакування курячого яйця.

 

Чому «Продхолдинг»:

·                Обслуговування обладнання з сортування та пакування курячого яйця.

·                Цілодобове чергування та оперативне реагування після укладання договору на обслуговування.

·                Професійна диспетчерська служба, що приймає дзвінки без обідів та вихідних.

·                Регулярні ТО (технологічне обслуговування) та ППР (планово-попереджувальний ремонт) згідно договору обслуговування.

·                Ми пропонуємо гнучкі та зручні умови оплати.

 

Ми готові взяти на себе усі турботи з поставки запасних частин, монтажу, ремонту та сервісному обслуговуванню обладнання сортування та пакування курячого яйця, в тому числі проведення ТО (технологічне обслуговування) та ППР (планово-попереджувальний ремонт) з метою завчасного виявлення і усунення проблем у роботі обладнання. Крім цього, ми можемо здійснити навчання та консультацію співробітників вашого підприємства з питань правильної експлуатації обладнання, що може істотно скоротити збої в роботі технологічного обладнання, яке вони використовують у своїй роботі.

Основна запорука якості роботи будь-якого фахівця - досвід його роботи. Не важливо якими дипломами та сертифікатами він володіє, без досвіду роботи він ніколи не стане справжнім професіоналом. Більшість фахівців нашого сервісного центру з ремонту обладнання сортування та пакування яйця, працюють і ремонтують обладнання від 5 років і більше. Це гарантує незмінно високу якість їх роботи.

Дуже часто власники підприємств беруть у штат співробітників, які здійснюють ремонт і обслуговування технологічного устаткування. Але якими б хорошими не були ці фахівці, вони не в змозі здійснити ремонт абсолютного всього спектру обладнання. Тому власники змушені звертатися до сервісних центрів для ремонту того чи іншого виду обладнання, які не можуть відремонтувати їх власні співробітники. Часто це призводить до того, що витрати на зарплату своїх співробітників перевищують ті витрати, які поніс власник, якби передав всі роботи в сервісний центр. У нашому сервісному центрі працює штат професіоналів, які спеціалізується в своїй області. Здійснюється ремонт і обслуговування механічного обладнання, діагностика електричних і електронних систем, ремонт та обслуговування пакувального обладнання і т.д. Співпраця з нашим сервісним центром дозволить забезпечити ремонт і обслуговування абсолютного всього спектра сортувальних машин, при цьому не набираючи власний штат співробітників, в результаті істотно заощадивши на витратах.

 

Як ми працюємо?

Якщо вам потрібен терміновий ремонт обладнання з сортування та пакування яйця, просто наберіть номер телефону (066) 096 13 50. Оператори візьмуть ваш дзвінок, запишуть всю необхідну інформацію, створять заявку в електронній базі і призначать майстра на найближчий час. Майстер по ремонту обладнання з сортування та пакування яйця, приїде до вас в найкоротші терміни після отримання заявки та здійснить кваліфікований ремонт харчового технологічного обладнання. Оплата в таких випадках здійснюється за фактом виконання ремонту.

Крім такої «разової» форми роботи ми пропонуємо постійну співпрацю з укладенням договору обслуговування. Робота за договором має ряд переваг:

•        пріоритетне реагування на заявку з моменту надходження дзвінка;

•        можливість цілодобового обслуговування;

•        оплата з відстрочкою платежу за фактом всіх виконаних робіт.

 

 

Processing

Телефон +38 (044) 594 52 72

Trading

E-mail info@luxovo.ua

Copyright © 2016 LUXOVO