Luxovo - лучшее яйцо Украины

Про нас

  

Історія створення нашої компанії бере свій початок в 2001 році, коли штат її співробітників складався всього лише з кількох людей - молодих цілеспрямованих фахівців, справжніх професіоналів і знавців своєї справи. Спочатку наша компанія зробила наголос на транспортно-логістичних послугах, а також здійсненні продажу всіх видів упаковок для яєчної галузі.

 

У 2012 році ми започаткували нову сферу у нашій діяльності – продаж курячого яйця, його переробка та продаж яєчної продукції.

 

Наша компанія є ланкою між виробництвом і торгівлею. ТОВ «Продхолдинг» здійснює закупівлю яйця столового курячого на багатьох птахофабриках України з метою його подальшої переробки, а саме:

 

-                 сортування за якістю, маркування та пакування. Яйце після пакування реалізується по торгових мережах під маркою LuxOvo;

 

-                 биття яйця з подальшою його пастеризацією, пакуванням та охолодженням. Такий вид продукції – яєчний пастеризований меланж – має великий попит у компаній, що займаються виробництвом кондитерських виробів і хлібобулочних продуктів.

 

Ми домоглися найвищої якості продукції завдяки злагодженій роботі всього високопрофесійного колективу, ефективному стилю управління, використанню сучасних технологій і безперервному контролю на всіх етапах виробництва.

 

Для сортування і пакування використовується сучасне обладнання виробництва Нідерландів, компанії Stalkaat.

 

Цех з виробництва яєчного пастеризованого меланжу укомплектований сучасним обладнанням українського та бельгійського виробництва.

Для виробництва нашої продукції ми закуповуємо найкращі і найсвіжіші курячі яйця.

 

З дня заснування нашої компанії і по сьогоднішній день ми підтримуємо найвищі стандарти якості.

 

 

Processing

Телефон +38 (044) 594 52 72

Trading

E-mail info@luxovo.ua

Copyright © 2016 LUXOVO